Olympijský den - výtvarná soutěž

Zveřejněno: 10. 6. 2024, zapsal: Jitka Matoušková

V naší škole byla vyhlášena výtvarná soutěž pro žáky všech ročníků, ve které navrhovali školního maskota pro nadcházející sportovní den, který se ponese v duchu olympijských her. Sešlo se mnoho krásných a nápaditých obrázků, ze kterých pedagogičtí pracovníci vybrali šest nejlepších návrhů. Tyto obrázky byly následně umístěny na nástěnku školy.

V průběhu pátku 7. června 2024 žáci všech tříd hlasovali pro vítězného maskota. Hlasování bylo velmi slavnostní, včetně volebních lístků a zapečetěné urny, což dodalo celé akci na důležitosti.

S radostí oznamujeme, že vítězným maskotem se stal obrázek číslo 1, který namaloval Šimon Basl ze 4. A. Jeho návrh získal téměř 44% hlasů všech zúčastněných. Šimon bude slavnostně odměněn během sportovního dne, který se bude konat 20. června. Gratulujeme Šimonovi k jeho úspěchu a děkujeme všem dětem za jejich úžasné a kreativní příspěvky.