Odkazy pro snadnou orientaci:
Soutěž - O nejhezčího skřítka Strašáčka 17

Ať je teplo nebo bláto,

do školky jdu mámo táto.

Vážení rodiče,

školní rok v MŠ byl zahájen 1. 9. 2017 ve třech odděleních s větším personálním zajištěním. Přijali jsme chůvu pro děti mladší tří let, asistenta pedagoga pro dítě se speciálními vzdělávacími potřebami a další učitelku mateřské školy.

Do školní jídelny jednu kuchařku navíc. Kapacita MŠ je plně obsazena. Během letních prázdnin jsme se zaměřili na opravu zdiva ve vstupní chodbě  mateřské školy, na schodišti a v první šatně, také jsme odstranili koberec a položili jsme nové podlahové krytiny na chodbu i do šatny. Pozorné oko návštěvníka jistě poznalo, že budovu nehyzdí zastaralé luxfery, ale že schodiště je prosvětlené novými okny.

I šatna je vybavena novým moderním nábytkem pro MŠ. Po pokácení stromů na zahradě MŠ, jsme nechali odstranit pařezy a kořeny a udělali nový plot na horní straně školní zahrady. V brzké době budou namontována vrata, která budou sloužit pro lepší obslužnost budovy složkami IZS. Nad pískoviště byla nově nainstalována ochranná síť před slunečními paprsky a k ní byly zakoupené další dvě sítě, které budou sloužit jako ochranné před sluncem a přemístitelné.

Byl proveden servis herních prvků. Posekáno a uklizeno vše nepotřebné. Objednali jsme velké plastové nádoby na hračky k pískovišti, čekáme na jejich dodání.

Požádali jsme o výměnu kontejneru u MŠ za lepší a lehčí, hlavně hygienický. Od června jsou v  provozu nová posuvná vrata a nová vrátka do MŠ.

Naše mateřská škola je hezčí a hezčí.

Mgr. Aubrechtová