Podzimní slavnost- Zelí, zelí, zelíčko

V úterý 20.10. se na naší zaharadě díky počasí, které nám přálo, uskutečnila Zelná slavnost.

Při ranních činnostech si děti připravily zelný salát plný vitamínu a poté se přesunuly na zahradu.

Nejprve proběhlo vyhlášení všech NEJ strašáků do zelí, kterých se sešlo devatenáct. Následovalo plnění pěti disciplín: hod zelím do sudu, hod kroužkem na zelí, kuželky, slalom s trakárkem a zelíčkem na lopatce, a také disciplína pro procvičení mozečků- zapamatuj si pořadí a barvu zelí v tabulce a překresli.

Na závěr proběhlo vyhlášení všech úspěšných soutěžících a jejich odměnění zelnou medailí.

Zelná slavnost 1 Zelná slavnost 6

 

 

Milí rodiče, 

dne 20. 10. 2020 se v MŠ uskuteční podzimní slavnost s názvem "Strašák do zelí". Rodiče mohou se svými dětmi vyrobit strašáka z libovolného materiálu, fantazii se meze nekladou. Výrobky označené jménem dítěte můžete nosit do 19.10. S ohledem na epidemiologickou situaci se slavnost letos uskuteční bez účasti rodičů v dopoledních hodinách. Děkujeme za pochopení a těšíme se na výrobky.
Kolektiv učitelek MŠ

file ico podzimní slavnost (190,4 KB)

 

 

 

Vážení rodiče,

MŠ Volduchy se opět zapojila do projektu "Se sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky". Záměrem projektu je podpořit zdravé pohybové návyky a první větší zájem dětí o aktivní sportování a radost z něj. Motivací pro děti jsou zvířátka, která je provází v rámci jednotlivých činností.