Změna od 17.3.2020

Zveřejněno: 17. 3. 2020, zapsal: Václava Aubrechtová

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu v ČR jsem změnila pracovníkům školy a školky způsob výkonu jejich povinností. Pro Vás, rodiče a žáky, je podstatné, že se nic nemění v dohodnutém samostudiu, jen Vás pedagogové budou vést ze svých domovů, a to zatím do 23.3.2020 do večera.

Co se týká provozu organizace zajišťuji ho jen já a paní Monhartová, topič a údržba. Ráda Vám poskytnu i nadále ošetřovné, ale uvítám elektronické vyřizování.

To znamená: rodič napíše email na adresu školy, že žádá ošetřovné. V žádosti bude jméno dítěte, MŠ nebo ZŠ, rodné číslo nebo datum narození dítěte, případně doplníte - samoživitel/ka. Na základě toho Vám bude zasláno potvrzení na ošetřovné na adresu, ze které email se žádostí přijde.

Děkuji za pochopení.

 Mgr. Aubrechtová

PS: adresa emailová školy                     skola@zsvol.cz