Volná pracovní místa - učitelka MŠ, vychovatelka ŠD

Zveřejněno: 11. 7. 2019, zapsal: Jitka Matoušková

Základní škola a Mateřská škola Volduchy, příspěvková organizace hledá paní učitelku do mateřské školy. Nabízíme přátelský kolektiv, rodinné prostředí malé mateřské školy  s homogenním rozdělením tříd, možnost dalšího vzdělávání. Požadujeme  vstřícný a laskavý přístup k dětem, odpovědné chování a kvalifikaci dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících.
 Úvazek 0,75, nástup 26.8.2019.Základní škola a Mateřská škola Volduchy, příspěvková organizace hledá vychovatelku do školní družiny. Nabízíme přátelský kolektiv, možnost dalšího vzdělávání. Požadujeme vstřícný a laskavý přístup k dětem, odpovědné chování a kvalifikaci dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících.

 Úvazek 0,75, nástup 26.8.2019.