Obnova provozu MŠ

Zveřejněno: 20. 1. 2021, zapsal: Václava Aubrechtová

Obnova provozu MŠ Volduchy

Provoz MŠ Volduchy bude po mimořádném opatření obnoven dne 21. 1. 2021, a to v běžném provozu se zvýšenými hygienickými standardy s ohledem na epidemiologickou situaci v obci.

Ranní předání dětí - nezbytně nutný čas za přítomnosti dospělé osoby, převlékání dětí již samostatně / týká se zejména 4-6 letých dětí. Odpolední vyzvedávání dle pokynů vedoucí učitelky.

Pravidlo: dospělé osoby / mimo zaměstnance/ se v budově nezdržují. Vzkaz učitelce lze předat lístečkem, emailem, sms zprávou. Totéž se týká i  pohybu cizích osob v areálu MŠ Volduchy a na školní zahradě.

Nadále trvá pracovní neschopnost dvou pedagogů. Provoz zajistíme v plném rozsahu pro zdravé děti, jejichž testování bylo negativní a nebo nepřišly do kontaktu s nemocnou osobou. Nařízená desinfekce prostor byla provedena. Pedagogové dle vlastního uvážení mohou používat roušky nebo respirátory, případně gumové rukavice. Stravování běžné, jen bez vlastní sebeobsluhy- bude dětem rozdáno. Lůžkoviny vyprané.

Upozornění: děti s příznaky nemoci- teplota, rýma, kašel, průjem atd.- budeme vracet do domácí péče.

 

Mgr. Aubrechtová

file ico Ukonceni_rozhodnuti_MO_2021_-_MS_Volduchy.pdf (359,4 KB)