Pololetní a jarní prázdniny

Zveřejněno: 24. 1. 2019, zapsal: Václava Aubrechtová

Pololetní prázdniny a jarní prázdniny

Dne 31.1. 2019 čtvrtou vyučovací hodinu dostanou žáci naší školy vysvědčení/ výpisy z vysvědčení. Vyučování tedy končí 4. vyučovací hodinou. Stravování tento den je běžně zajištěno, odhlašují se pouze žáci, kteří mimořádně odjedou domů hned po vysvědčení. Školní družina je ještě v provozu do 16,00 hodin.

Pololetní prázdniny jsou určené den po pololetním vysvědčení, tedy 1. 2. 2019. Po nich následuje volný víkend, který přechází do jarních prázdnin pro okres Rokycany, a to od pondělí 4.2. do 8. 2. 2019. Žáci se opět učí od pondělí 11. 2. 2019.

Provoz školní družiny / všech oddělení/ při ZŠ Volduchy se rovněž po tuto dobu přerušuje.


Mgr. Aubrechtová

PS: Provoz Mateřské školy Volduchy zůstává zachován bez omezení a přerušení.