Rada rodičům

Zveřejněno: 24. 5. 2018, zapsal: Jitka Matoušková

From: Michaela Plháková [mailto:plhakova@mdx.cz] 
Sent: Thursday, May 24, 2018 1:38 PM
To: plhakova@mdx.cz
Subject: Zbavte vaši školu vší

 

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

také u vás neúspěšně bojujete s výskytem vší?

 

V českých školách a školkách se v poslední době bohužel nedaří omezit jejich rozšíření mezi dětmi. Dle hygieniků si dříve tyto parazity děti vozily hlavně z letních táborů, v posledních letech se s nimi můžete potýkat téměř celoročně. O závažnosti problému vypovídá i fakt, že hygienici v nedávné době vydali vlastní metodický předpis, jak s parazity nakládat. Víte, že na toto téma koluje také ve společnosti spousta mýtů a nepravd?

 

Zbavte vaši školu vší, poradíme Vám, jak na to.

 

Představujeme Vám novinku, která si díky své účinnosti vydobyla 1. místo na německém trhu. Její patentované složení s jistotou účinkuje již v jedné aplikaci, a to na všechny vývojové fáze vši. Přitom je tak šetrná, že je dokonce vhodná pro děti od narození nebo těhotné ženy.

 

Pokud chcete konečně problém s výskytem vší ve vašem zařízení VYŘEŠIT, na stránkách www.mojenyda.cz najdete spoustu užitečných rad a informací.